Лекція «Позиція UX copywriter: як почати.» від Ірини Гіль

В онлайн-лекції про UX-copywriting Ірина Гіль розповість про основи та правила створення тексту длі інтерфейсів для веб та мобільних продуктів, ознайомить з UX-термінологією та набором навичок та інструментів, необхідних для популярної спеціальності UX-райтера, на прикладах розбере зразки UX-текстів та розповість, кого шукають роботодавці.

Програма лекції:

Block 1 01. What is UX? How is it differs from UI? 02. What is UX-copywriting and how to switch from marketing copywriting to product copywriting? Block 2 01. What tools will you use as a UX writer? 02. What skills do you need as a UX writer? 03. What do employers look for in a UX writer? Block 3 01. Product Tone of Voice 02. Interface writing, error messages, forms, buttons (examples) 03. UX exercises and practical tasks 04. Microcopy (when to use and where to avoid)


Наша лекторка:

Ірина Гіль — UX writer та Content Product Manager у Welltech. Понад 8 років в контентному маркетингу та продуктовій розробці. Створювала контент на світовий ринок для SaaS (ZeoAlliance, MFP) та fintech (Genome, Maxpay) продуктів. Має 5-річний досвід публікацій у lifestyle виданнях України.
Після реєстрації та оплати ти отримаєш лист з посиланням на онлайн-трансляцію. Тобі знадобиться ноутбук або телефон, інтернет та три години часу. Програма проходитиме наживо, тож ти зможеш поставити запитання та з'ясувати незрозумілі моменти.

Запис програми буде доступний усім студентам протягом 1 місяця

Виникли питання — пиши нам у телеграм

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата: 27 липня
Трохи зачекайте...