Google Analytics Intensive

Воркшоп для тих, хто хоче отримувати максимальну користь від контенту та реклами, знати більше про свою аудиторію, в тому числі потенційну, та на повну використовувати всі можливості сайту. Вчитимемось налаштовувати аналітику на сайт, ставити цілі, задачі, отримувати дані про дії користувачів на сайті, конверсії та ефективність реклами.

Важливо: для відвідування занять потрібен ноутбук.

Під час навчання ви:

01. Познайомитесь з можливостями Google Analytics 02. Дізнаєтесь, навіщо потрібен цей інструмент 03. Основні відмінності між Universal Analytics та GA4 04. Визначите важливі для вас показники ефективності роботи сайту 05. Зрозумієете які цілі використання GA. Оберете ціль, яка підходить саме під ваші задачі. 06. Розберетесь із конверсіями та мікроконверсіями. 07. Навчитесь працювати з основними звітами для аналізу відвідувачів та рекламних кампаній 08. Навчитесь аналізувати дані на прикладах використання GA для різних задач та брендів 09. Зрозумієте, куди рухатись далі


Наш лектор:

Богдан Левченко — Managing Partner iplace.

Bonus: покрокова інструкція з налаштування Google Analytics вручну через FTP, через GTM та за допомогою плагіна
Після реєстрації та оплати ти отримаєш лист з посиланням на онлайн-трансляцію. Тобі знадобиться ноутбук або телефон, інтернет та три години часу. Програма проходитиме наживо, тож ти зможеш поставити запитання та з'ясувати незрозумілі моменти.

Запис програми буде доступний усім студентам протягом 1 місяця

Виникли питання — пиши нам у телеграм

Час: 18:00-20:00
Вартість: 800 грн
Дата: 13, 14 липня
Трохи зачекайте...