Copywriting Intensive

Цей інтенсив для тих, хто має розібратися з основами роботи копірайтера: що потрібно знати про бренд і продукт, де компетенції копірайтера перетинаються із коментенціями маркетолога, як сформулювати тон голосу свого бренду, де шукати ідеї для текстів, і чи є там місце для натхнення.


Программа інтенсиву:
1 лекція
Розберемося в термінології і видах копірайтерів, що потрібно знати про свій продукт, ринок і цільову аудиторію, що таке бриф і як його скласти, і що з людиною робить хороший копірайт. Все на прикладах.

2 лекція
Гігієна тексту: граматика, редактура, стилістика, що таке тон голосу бренду, славнозвісний сторітелінг і його головне правило. Знов усе на прикладах.

3 лекція
Де брати ідеї для своїх текстів, що таке інсайт, креативний прийом, драматичні ситуації. Кого і що читати, щоб розвивати свої навички далі.

Наш лекторка 
Аня Лісовська 
Куратор Copywriting Full Course, копірайтер Fedoriv, 
неймер, маркетолог і голос з реклами 

Після реєстрації та оплати ти отримаєш лист з посиланням на онлайн-трансляцію. Тобі знадобиться ноутбук або телефон, інтернет та сім годин часу. Програма проходитиме наживо, тож ти зможеш поставити запитання та з'ясувати незрозумілі моменти.

Як відбувається інтенсив:
Три онлайн-лекції по три години + час на питання до спікера.

Виникли питання — пиши нам у телеграм

Час: 19:30-22:00
Вартість: 1000 грн.
Дата: 7-9 червня
Трохи зачекайте...