Онлайн iнтенсиви
Лекція «Емоційні комунікації: про що, як і навіщо говорить твій бренд» від Насті Іванічевої

Тригодинна лекція допоможе тобі скласти власний шлях - від створення до управління брендом, зрозуміти, які бізнес-завдання вирішує бренд, як влаштовані комунікації і якими інструментами можна розвивати свій бренд.

Час: 19:00-22:00
Вартість: 500 грн.
Дата: 14 січня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція «Контент-маркетинг: як бренду спілкуватися з аудиторією небанально і корисно» від Ніни Коробко

Під час лекції ви отримаєте цілісну картину того, як бренду прокачати свою роботу з контентом.
Ми розберемо важливі принципи та світові кейси для різних форматів: текстів, відео, аудіо. Ця лекція дасть заряд натхнення і системну, покрокову інструкцію, що допоможе вивести контент-маркетинг на новий рівень.

Час: 18:00-21:00
Вартість: 400 грн.
Дата: 26 січня
ЗАПИСАТИСЯ
Copywriting Intensive

Цей інтенсив для тих, хто має розібратися з основами роботи копірайтера: що потрібно знати про бренд і продукт, де компетенції копірайтера перетинаються із коментенціями маркетолога, як сформулювати тон голосу свого бренду, де шукати ідеї для текстів, і чи є там місце для натхнення

Час: 19:30-22:00
Вартість: 1000 грн.
Дата: 26, 27, 28 січня
ЗАПИСАТИСЯ
Branding Workshop

Цей воркшоп для тих, хто хоча б раз замислювався над поняттям "бренд". Він допоможе сформулювати в аудиторії впізнаваний образ вашого бізнесу та вибудувати правильне враження, що розкриє перед клієнтами ваші реальні переваги. Як зрозуміти, сформулювати, налаштувати свій бренд і почати ним керувати — дізнаєтесь на воркшопі.Час: 18:00-21:00
Вартість: 1800 грн.
Дата: 2-5 лютого
ЗАПИСАТИСЯ
Google Analytics Intensive

Інтенсив для тих, хто хоче отримувати максимальну користь від контенту та реклами, знати більше про свою аудиторію, в тому числі потенційну, та на повну використовувати всі можливості сайту. Вчитимемось налаштовувати аналітику на сайт, ставити цілі, задачі, отримувати дані про дії користувачів на сайті, конверсії та ефективність реклами.

Час: 18:00-20:30
Вартість: 800 грн.
Дата: 23, 25 лютого
ЗАПИСАТИСЯ
Трохи зачекайте...