Онлайн iнтенсиви
Google Analytics Intensive

Інтенсив для тих, хто хоче отримувати максимальну користь від контенту та реклами, знати більше про свою аудиторію, в тому числі потенційну, та на повну використовувати всі можливості сайту. Вчитимемось налаштовувати аналітику на сайт, ставити цілі, задачі, отримувати дані про дії користувачів на сайті, конверсії та ефективність реклами.

Час: 18:00-21:00
Вартість: 600 грн.
Дата: 3, 5 листопада
ЗАПИСАТИСЯ
Copywriting Intensive

Цей інтенсив для тих, хто має розібратися з основами роботи копірайтера: що потрібно знати про бренд і продукт, де компетенції копірайтера перетинаються із коментенціями маркетолога, як сформулювати тон голосу свого бренду, де шукати ідеї для текстів, і чи є там місце для натхнення

Час: 19:30-22:00
Вартість: 900 грн.
Дата: 3, 4, 5 листопада
ЗАПИСАТИСЯ
Targeting Intensive

Інтенсив навчить створювати ефективну таргетовану рекламу в соцмережах. Студенти дізнаються, як визначити цільову аудиторію, сформулювати для неї повідомлення і налаштувати параметри.
Під час навчання ви:

Час: 18:00-21:00
Вартість: 900 грн.
Дата: 3, 4, 5 листопада
ЗАПИСАТИСЯ
Медійна digital-реклама

Вебінар для тих, хто хоче зрозуміти, як працює digital-реклама та які маркетингові цілі вона може вирішити. Допоможе на реальних кейсах навчитися закуповувати банерну та відеорекламу, рекламу з оплатою лише за результат та розповість, як змінилися рекламні стратегії брендів у digital у зв’язку з карантином.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 800 грн.
Дата: 7, 8 листопада
ЗАПИСАТИСЯ
SMM Strategy Intensive

Інтенсив для тих, хто хоче осмислено комунікувати з аудиторією бренда, скласти робочу стратегію і переосмислити своє позиціювання, аудиторію та особливості каналів комунікації.

Час: 18:00-21:30
Вартість: 1000 грн.
Дата: 18, 19 листопада
ЗАПИСАТИСЯ
Трохи зачекайте...