Онлайн iнтенсиви
Tips & tricks для створення айдентики. Лекція Насті Жеребецької

Ця лекція допоможе розібратися, що потрібно, аби створити айдентику: артдиректорський vision, партнерські взаємини з клієнтом, self-management. Або простими словами: потрібно придумати круту ідею, круто її виконати й легко її продати.

Час: 17:00-20:00
Вартість: 450
Дата:12 травня
ЗАПИСАТИСЯ
SEO Intensive

Інтенсив для тих, хто хоче краще зрозуміти принципи роботи Google та навчитися отримувати максимум від пошукового трафіку.

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата: 17, 19 травня
ЗАПИСАТИСЯ
Targeting Intensive

Інтенсив навчить створювати ефективну таргетовану рекламу у Facebook та Instagram. Студенти дізнаються, як визначити цільову аудиторію, сформулювати для неї повідомлення й налаштувати параметри.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 1500 грн.
Дата: 17, 19, 24, 26 травня
ЗАПИСАТИСЯ
"Знайти своїх. Як проводити дослідження аудиторій". Лекція Марії Василенко

Ця лекція допоможе фахівцям та власникам бізнесу вивчити свою аудиторію та зрозуміти ринок, виявити інсайти та знахідки для побудови бренд-платформи, комунікації чи продукту. Ми ознайомимося з різними видами досліджень, розберемося із ціннісною пропозицією та стратегічними меседжами, навчимося сегментувати аудиторію та перевіряти гіпотези. А ще отримаємо корисні поради з досліджень на закордонному ринку.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 450
Дата:18 травня
ЗАПИСАТИСЯ
YouTube Intensive

Програма, яка допоможе студентам скласти базу знань про майданчик YouTube та для яких цілей можна його використовувати, розібратися із Pro-налаштуваннями контенту, каналу, акаунту та сформувати to do list для роботи.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 1000 грн
Дата:24-26 травня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція "Теорія та практика: як створювати wow-бренди для бізнесу"

Ця лекція допоможе фахівцям та власникам бізнесу розібратись із поняттям брендингу у структурі роботи бізнесу. За 6 годин та 2 дні ми спробуємо зрозуміти, які переваги бізнесу дає бренд-центричний маркетинг, які є механіки створення сильних брендів. Найголовніше, ми отримаємо розуміння того, як розвивати бренд — від ідеї до її практичної реалізації. У програмі — робота з українськими та міжнародними кейсами, особистий досвід спікера та фокус на адаптацію брендів у сьогоденний контекст.  

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата:25,27 травня
ЗАПИСАТИСЯ
Copywriting Intensive

Цей інтенсив для тих, хто має розібратися з основами роботи копірайтера: що потрібно знати про бренд і продукт, де компетенції копірайтера перетинаються із коментенціями маркетолога, як сформулювати тон голосу свого бренду, де шукати ідеї для текстів, і чи є там місце для натхнення.

Час: 19:30-22:00
Вартість: 1000 грн.
Дата: 7-9 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Трохи зачекайте...