Онлайн iнтенсиви
Tips & tricks для створення айдентики. Лекція Насті Жеребецької

Ця лекція допоможе розібратися, що потрібно, аби створити айдентику: артдиректорський vision, партнерські взаємини з клієнтом, self-management. Або простими словами: потрібно придумати круту ідею, круто її виконати й легко її продати.

Час: 17:00-20:00
Вартість: 450
Дата:12 травня
ЗАПИСАТИСЯ
SEO Intensive

Інтенсив для тих, хто хоче краще зрозуміти принципи роботи Google та навчитися отримувати максимум від пошукового трафіку.

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата: 17, 19 травня
ЗАПИСАТИСЯ
"Знайти своїх. Як проводити дослідження аудиторій". Лекція Марії Василенко

Ця лекція допоможе фахівцям та власникам бізнесу вивчити свою аудиторію та зрозуміти ринок, виявити інсайти та знахідки для побудови бренд-платформи, комунікації чи продукту. Ми ознайомимося з різними видами досліджень, розберемося із ціннісною пропозицією та стратегічними меседжами, навчимося сегментувати аудиторію та перевіряти гіпотези. А ще отримаємо корисні поради з досліджень на закордонному ринку.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 450
Дата:18 травня
ЗАПИСАТИСЯ
YouTube Intensive

Програма, яка допоможе студентам скласти базу знань про майданчик YouTube та для яких цілей можна його використовувати, розібратися із Pro-налаштуваннями контенту, каналу, акаунту та сформувати to do list для роботи.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 1000 грн
Дата:24-26 травня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція "Теорія та практика: як створювати wow-бренди для бізнесу"

Ця лекція допоможе фахівцям та власникам бізнесу розібратись із поняттям брендингу у структурі роботи бізнесу. За 6 годин та 2 дні ми спробуємо зрозуміти, які переваги бізнесу дає бренд-центричний маркетинг, які є механіки створення сильних брендів. Найголовніше, ми отримаємо розуміння того, як розвивати бренд — від ідеї до її практичної реалізації. У програмі — робота з українськими та міжнародними кейсами, особистий досвід спікера та фокус на адаптацію брендів у сьогоденний контекст.  

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата:25,27 травня
ЗАПИСАТИСЯ
Copywriting Intensive

Цей інтенсив для тих, хто має розібратися з основами роботи копірайтера: що потрібно знати про бренд і продукт, де компетенції копірайтера перетинаються із коментенціями маркетолога, як сформулювати тон голосу свого бренду, де шукати ідеї для текстів, і чи є там місце для натхнення.

Час: 19:30-22:00
Вартість: 1000 грн.
Дата: 7-9 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція «Колаборації. Для кого, кому і як» від Наталі Чуловської

Лекція допоможе розібратися в темі колаборацій брендів, пояснить, яка їх користь для бізнесу та як створити свою колаборацію так, щоб нічого не прогавити й отримати результат.

Час: 19:00-21:00
Вартість: 450
Дата:14 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція "Бренд в LinkedIn." Лекція Юлії Венцковської

Лекція, яка допоможе розібратись у налаштуваннях профілів брендів в LinkedIn та зрозуміти переваги цього каналу комунікацій.

Час: 18:00 - 20:00
Вартість: 400 грн
Дата:16 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Інтенсив для благодійників та тих, хто ними став

Програма допоможе розібратися, як благодійним організаціям комунікувати з медіа, як залучати донорів та працювати з командою. Лекціі будуть актуальними для засновників та pr-менеджерів благодійних фондів, для волонтерів, бізнесів, які хочуть заснувати соціальні ініціативи.

Час: чт, пт 18:00-20:00 сб 11:00 - 13:00
Вартість: за донат
Дата:16-18 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція "SEO-тексти. Як копірайтерам працювати з ТЗ"

Лекція з практикою, яка допоможе копірайтерам зрозуміти, що таке SEO-тексти, які завдання SEO-спеціалісти ставлять до текстів та як правильно використовувати в текстах ключові слова.

Час: 18:00 - 21:00
Вартість: 400 грн
Дата:22 червня
ЗАПИСАТИСЯ
Google Analytics Intensive

Воркшоп для тих, хто хоче отримувати максимальну користь від контенту та реклами, знати більше про свою аудиторію, в тому числі потенційну, та на повну використовувати всі можливості сайту. Вчитимемось налаштовувати аналітику на сайт, ставити цілі, задачі, отримувати дані про дії користувачів на сайті, конверсії та ефективність реклами.

Важливо: для відвідування занять потрібен ноутбук.

Час: 18:00-20:00
Вартість: 800 грн
Дата:13, 14 липня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція «Сучасний контекст комунікацій» від Влада Болсуна

Лекція розповість, як розуміти сучасний контекст, чому брендам важливо існувати всередині контексту, а не поза ним, та як адаптуватись у ньому комунікаційно.

Час: 18:00 - 20:00
Вартість: 450 грн
Дата:13 липня
ЗАПИСАТИСЯ
Лекція «Позиція UX copywriter: як почати.» від Ірини Гіль

В онлайн-лекції про UX-copywriting Ірина Гіль розповість про основи та правила створення тексту длі інтерфейсів для веб та мобільних продуктів, ознайомить з UX-термінологією та набором навичок та інструментів, необхідних для популярної спеціальності UX-райтера, на прикладах розбере зразки UX-текстів та розповість, кого шукають роботодавці.

Час: 18:00-21:00
Вартість: 800 грн.
Дата:27 липня
ЗАПИСАТИСЯ
Трохи зачекайте...